Tehtävä  Nimi  Yhteys
 puheenjohtaja Matti Poimula puhelin 0400 186841, sähköposti matti.poimula(at)gmail.com
 varapuheenjohtaja  Virpi Pekkarinen puhelin 050 407 1424, sähköposti virpi.pekkarinen(at)kolumbus.fi
 sihteeri  Jarmo Sipiläinen  puhelin 045 317 2277, sähköposti jarmo.sipilainen(at)saunalahti.fi
 rahastonhoitaja  Zekiye Hamid puhelin 040 594 3325, sähköposti zekiye(at)luukku.com
 tiedottaja  Marja Jaakola puhelin 050 462 8137, sähköposti marja.jaakola(at)gmail.com  
 jäsen, edustaja YHY:ssä  Ulla Hansen puhelin 050 546 4508 , sähköposti ulla.hansen(at)hotmail.fi
 jäsen Ritva Eränen  puhelin 045 236 9347, sähköposti ritva.eranen(at)gmail.com
  varajäsen Immo Puustinen puhelin 040 528 7024, sähköposti immo.puustinen(at)gmail.com
varajäsen Jaakko Maavuori  puhelin 0400 444 657, sähköposti jaakko.maavuori(at)welho.com
varajäsen Ritzi Salo puhelin 040 528 7006, sähköposti rissalo(at)welho.com

 Kerhon säännöt, klikkaa tästä