Tehtävä  Nimi  Yhteys  
 puheenjohtaja Matti Poimula  puhelin 0400-186841, sähköposti matti.poimula(at)gmail.com
 varapuheenjohtaja  Virpi Pekkarinen puhelin 050 407 1424   sähköposti virpi.pekkarinen(at)kolumbus.fi
 sihteeri  Jarmo Sipiläinen puhelin 045 317 2277   sähköposti jarmo.sipilainen(at)saunalahti.fi
 rahastonhoitaja  Zekiye Hamid puhelin 040 594 3325 sähköposti zekiye(at)luukku.com
 tiedottaja  Marja Jaakola puhelin 0400 167196 sähköposti marja.jaakola(at)gmail.com  
 jäsen  Ritva Eränen puhelin 045 236 9347 sähköposti ritva.eranen(at)gmail.com
 jäsen Immo Puustinen puhelin 040 528 7024 sähköposti immo.puustinen(at)gmail.com
varajäsen Ritzi Salo    sähköposti  rissalo(at)welho.com
  varajäsen Jaakko Maavuori puhelin 0400444657 sähköposti jaakko.maavuori(at)gmail.com
 varajäsen Olavi Lindholm puhelin 0505878503 sähköposti olavi.lindholm(at)gmail.com

 Kerhon säännöt, klikkaa tästä.