Tehtävä  Nimi  Yhteys  
 puheenjohtaja Matti Poimula  puhelin 0400-186841, sähköposti matti.poimula(at)gmail.com
 varapuheenjohtaja  Virpi Pekkarinen puhelin 050 407 1424   sähköposti virpi.pekkarinen(at)kolumbus.fi
 sihteeri,varajäsen  Jarmo Sipiläinen puhelin 045 317 2277   sähköposti jarmo.sipilainen(at)saunalahti.fi
 rahastonhoitaja  Zekiye Hamid puhelin 040 594 3325 sähköposti zekiye(at)luukku.com
 tiedottaja  Marja Jaakola  puhelin 050 462 8137 sähköposti marja.jaakola(at)gmail.com  
 jäsen  Ulla Hansen puhelin 050 5464508   sähköposti ulla.hansen(at)hotmail.fi
 jäsen  Ritva Eränen  puhelin 045 236 9347 sähköposti ritva.eranen(at)gmail.com
vara jäsen Immo Puustinen puhelin 040 528 7024  sähköposti immo.puustinen(at)gmail.com
 varajäsen Jaakko Maavuori puhelin 0400444657 sähköposti   jaakko.maavuori(at)gmail.com
 varajäsen Ritzi Salo   sähköposti  rissalo(at)welho.com

 Kerhon säännöt, klikkaa tästä.